Turquality® Destek Programı Nedir ?

Marka bilinirliği pazarlama dünyasında başarının anahtarı olarak bilinir ve normal şartlar altında iyi bir marka itibarı inşa etmek uzun zaman alan, sabır gerektiren bir süreçtir. Ancak, farklı yöntemler kullanarak marka bilinirliğinizi arttırabileceğiniz basit ve de destekleyici yollar bulunmaktadır.

”10 Yılda 10 Dünya Markası Yaratmak” misyonuyla T.C Ekonomi Bakanlığı tarafından 2004 yılında yürürlüğe alınan TURQUALITY® Marka Destek Programı da bunlar arasındaki en önemli araçlardan biridir.

TURQUALITY®, ülkemizin rekabet avantajını elinde bulundurduğu ve markalaşma potansiyeli olan ürün gruplarına sahip firmalarımızın, üretimlerinden pazarlamalarına, satışlarından satış sonrası hizmetlerine kadar bütün süreçleri kapsayacak şekilde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlayarak uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri ve söz konusu markalar aracılığıyla olumlu Türk malı imajının oluşturulması ve yerleştirilmesi amacıyla oluşturulmuş devlet destekli ilk ve tek markalaşma programıdır.

TURQUALITY® Programının odağında, klasik ihracat desteklerinden farklı olarak salt ihracatı artırmak yerine firmaların markalaşma hedeflerine katkıda bulunmak yer almaktadır.

TURQUALITY®’nin Hedefleri Nelerdir ?

  • Şirketlerin marka gücü ve kurumsal altyapısını güçlendirmek
  • Yurtiçinde marka bilinci ve farkındalığı yaratmak
  • Küresel Türk markalarından yurtiçinde bir lokomotif oluşturmak
  • Marka potansiyeli olan firmalara global bir marka olma yolunda finansal kaynak sağlamak

TURQUALITY® Destek Programı ile Markanızın Küresel Gücünü Keşfedin !

Gelin, markanızın küresel gücünü birlikte keşfedelim ve itibarınızı gelecek nesillere taşıyalım…

Başvuru prosedürü, süreçler, destek oranları, hizmetlerimiz, referanslarımız ve daha fazla bilgi için  [email protected]