İMMİB Mayıs Ayı Eğitimlerinde ”Polimer Teknolojisi ve Endüstriyel Uygulamaları” ile Sizlerle Buluşuyoruz

Polimer Teknolojisi ve Endüstriyel Uygulama Alanları

İMMİB, üyesi olan firmaların kurumsal yapılarının gelişimleri ile ihracat performanslarının arttırılmasına katkı sağlamak amacıyla, firma çalışanlarının gelişimlerine yönelik olarak gerçekleştirdiği eğitim etkinliklerini, 2007 yılından itibaren yoğun olarak sürdürmektedir.

Bu eğitimler; dış ticaret, sektörlere özel teknik bilgi ve beceri geliştirme, satış ve pazarlama, mevzuat, kişisel beceri geliştirme, iş süreçlerinin yönetimi, yönetim ve liderlik konularında her zaman yenilikleri takip ederek, güncellenen konu başlıklarında verilmekte olup, profesyonel eğitim firmalarının her biri kendi alanında uzman ve deneyimli eğitmenleri eşliğinde gerçekleştirilmektedir.

Üniversitede öğrenim gören öğrencilerin de katılabildiği eğitimlerde; öğrencilerin iş dünyasını tanımaları, kişisel bilgi ve becerilerinin arttırılması ile yaratıcılık becerilerinin geliştirilerek teşvik edilmesi sağlanmaktadır.

2017-2018 Eğitim Yılı içerisinde SAMOZ olarak bizler de bu etkinliklerin bir parçası olmaktan mutluluk duymaktayız. Bu çerçevede eğitmenimiz Banu Gökben tarafından verilecek olan ‘’Polimer Teknolojisi ve Endüstriyel Uygulamaları’’ konu başlıklı ilk eğitimimiz, 23.05.2017 tarihinde İstanbul – Dış Ticaret Kompleksinde gerçekleştirilecektir.

Polimerler, tekrarlanan küçük birimlerden oluşan kompleks moleküllerdir. Hafif, ucuz, kolay şekillendirilebilen ve birçok kimyasala karşı dayanıklı olan bu maddeler çeşitli mekanik özellikleri ile yaşantımızın her alanında yaygın olarak kullanılırlar. Kimya, makine, tekstil, biyokimya, biyofizik, tıp, endüstri ve fizik mühendisliği gibi alanlarda sıkça karşılaştığımız polimerler; plastik, kauçuk, lif, boya ve yapıştırıcı türü malzemelerin üretiminde yer alan en önemli hammaddeler arasında yer almaktadır.

Bu eğitim programının hedefi, polimer kimyası hakkında verilecek temel bilgilerin ardından çeşitli endüstriyel uygulama örnekleri ile katılımcıların sahip oldukları bilgileri pekiştirmektir.

İMMİB eğitimlerimize katılmak için;

–       egitim.immib.org.tr adresinden eğitim portalına giriş yapınız.

–       Portala üye olmak için; üyelik başvurusu bölümünden açılan formu doldurunuz.

–       Almış olduğunuz kullanıcı adı ve parolanızla giriş yaparak eğitimlere başvurabilirsiniz.

Detaylı bilgi için [email protected]