SAMOZ, İnovaLİG 2018 – İnovasyon Sonuçları Kategorisinde Bir Kez Daha Üstün Başarı Sertifikası ile Ödüllendirildi

Şirketimiz, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve uluslararası yönetim danışmanlığı firması IMP3rove Academy’nin işbirliğiyle gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme program olan İnovaLİG’de, İnovasyon Sonuçları kategorisinde 56.sırada yer alarak 2018 yılı içerisindeki çalışmalarını bir kez daha taçlandırmıştır.

51 Sektörden 1.216 Firmanın başvurduğu bu yılki değerlendirmede, şirketler aşağıdaki 5 Kategoride hem inovasyon yetkinlikleri bazında yarışma hem de inovasyon kültürlerini interaktif bir platformda geliştirme fırsatı bulmuşlardır.

1.İnovasyon Stratejisi

2.İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü

3.İnovasyon Döngüsü

4.İnovasyon Kaynakları

5.İnovasyon Sonuçları

İnovaLİG’de yer alan firmalar hem Türkiye hem de Avrupa standartlarında inovasyon karnelerine sahip olmuşlardır. Dolayısıyla, bu program ile şirketlerin organizasyonlarına ve günlük operasyonlarına inovasyon kültürünü yerleştirmeleri için oldukça önemli bir fırsat sunulmaktadır.

Önümüzdeki yıllarda bizler de, Türkiye’nin 2023 stratejisiyle uyumlu olarak gerek şirketimiz – gerekse 5 kategoride yer alan diğer şampiyon çözüm ortaklarımız ile ülkemizin yaratıcılık potansiyelini, doğru inovasyon yönetim yetkinlikleri ile daha fazla katma değere dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.

Detaylı bilgi için [email protected]  http://www.inovalig.com/